Полтавці незабаром зможуть оцінити всі переваги 3G

Мобільний оператор, представлений у Полтаві, отримав ліцензію на високошвидкісний Інтернет.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, визнала ТОВ "Астеліт" (мобільна мережа Lifе) переможцем по першому лоту на отримання ліцензій на зв'язок в стандарті UMTS (3G).

Саме це підприємство запропонувало найбільшу ціну за лот у розмірі 3,355 млрд гривень.

3G (англ. 3rd Generation) — «третє покоління», набір послуг, котрий включає до себе як високошвидкісний мобільний доступ до послуг мережі Інтернет, так і технологію радіозв'язку.

Мережі третього покоління 3G працюють на частотах дециметрового діапазону (близько 2 ГГц), швидкість передачі даних становить понад 2 Мбіт/с. Такі мережі надають можливість організувати відеозв'язок, дивитись на мобільному телефоні фільми й телепрограмми та інше.

Зазначимо, на конкурс було виставлено три лоти по 30 МГЦ в кожному регіоні. Ліцензії будуть видані строком на 15 років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов