Викладачі ПНТУ вкотре намагалися достукатися до керівництва

Схоже, обурення студентів, викладачів і випускників архітектурного факультету ПолтНТУ діями керівництва вишу досягло свого апогею. 21 лютого о 16:00 у конференц-залі Обласної ради профспілок зібралася всі ті, кому небайдужа доля факультету. Випускники різних років, громадські діячі, студенти, нинішні та колишні викладачі університету, а також представники влади зібралися, аби провести публічний діалог із керівництвом закладу, повідомляє Полтавське громадське.ТБ.

Традиційно, ректор навчального закладу на зустріч не прийшов. Замість нього на всі запитання, тих хто прийшов відповідав проректор Богдан Коробко. Зібрання було надзвичайно емоційним. в залі лунали викрики, лайка, взаємні звинувачення. в деякі моменти могла виникнути справжня бійка.

найбільшого обурення серед присутніх викликало нещодавнє звільнення відомих і досвідчених викладачів, таких як Шулика В.В., доктора архітектури, професора та колишнього завідувача кафедри образотворчого мистецтва, доцента Олександра Тарасенка. Саме ці люди були тими, хто зробив Архітектурний факультет ПНТУ, таким про який знають в усій Україні. Крім того, було звільнено і не обрано за конкурсом ще шість молодих асистентів.

Новообраний 11 лютого 2015 року Вченою радою ПолтНТУ завідувач кафедри основ архітектури Володимир Ніколаєнко викликав ще більшу хвилю протесту. В знак протесту проти нового завкафедри три провідні доценти ВУЗу написали заяви на звільнення, це - Бєлявська О.Ю., Рибас Н.І. та член-кореспондент Української академії архітектури Негай Г.А., який працював в університеті з 1966 р. і був одним із фундаторів архітектурного факультету).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов