Рідним бійця АТО Миколи Ряскова з Полтавської області сепаратисти прислали повідомлення з фото його військового квитка

Микола Рясков, 29.11.1985 року народження із Зінькова є військовослужбовцем 40-го мотопіхотного батальйону, 17-ї танкової бригади.

Зв’язок з Миколою був втрачений 13 лютого. Відомо, що хлопець знаходився в районі міста Дебальцево. З цього часу хлопець вважається зниклим. Та 18 лютого рідні бійця отримали повідомлення в якому було фото військового квитка Миколи. Ймовірно, документи юнака та телефон потрапили до рук сепаратистів.

паспорт

Спочатку на тому кінці слухавки стверджували, що він загинув, потім - що потрапив у полон. Попередні переговори з авторами цього фото результатів не дали - вони не надали ніякої додаткової точної інформації. Зараз стверджують, що Микола знаходиться у полоні у військовій комендатурі Луганська, але відео чи фото доказів не показують…Мама бійця в шоковому стані знаходиться у лікарні.

Друзі та рідні юнака б’ють на сполох у всіх відомствах та соціальних мережах з єдиним бажанням, знайти будь-яку інформацію про Миколу. Рідні бійця АТО прохають допомогти розшукати Миколу Ряскова, або хоча б підтвердити його загибель.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов