В Полтавській області на одне вакантне місце претендують відразу 16 безробітних

Станом на кінець січня в державній службі зайнятості було зареєстровано більше 32 тисяч безробітних. Переважна більшість із них – це жінки (47%) та молодь у віці до 35 років (39%).

Державна служба зайнятості на кінець січня мала в наявності 2 тисячі вакантних посад. Проте, цього дуже замало. Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) становить 16 осіб.

За професійними групами найбільший попит серед роботодавців на кваліфікованих робітників з інструментом (25% від усієї кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (16,6%), працівників сфери торгівлі та послуг (15,9%) і професіоналів (13,7%).

В січні 2015 року завдяки службі зайнятості було працевлаштовані 800 осіб, це 2,3% від загальної кількості, всіх, хто шукає роботу. В середньому допомога від держави по безробіттю становила 1375 гривень, при тому, що мінімальна заробітна плата становить 1218 грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов