Полтавським військовим в зоні АТО допомагають найменші патріоти

Колектив дитячого садочку №4 «Золотий колосок» разом зі своїми вихованцями та їх батьками організували збір теплих речей та продуктів харчування для військових з Полтавської області, які в такий страшний час стоять на східних рубежах нашої країни.

Допомогу, зібрану малюками, сьогодні пізно ввечері волонтери повезуть на Схід, в місто Щастя Луганської області. Саме там зараз дислокується 92 механічна бригада, переважна більшість членів якої – це полтавці. Під час чергового обстрілу хлопці втратили більшу частину свого провіанту, тому волонтери негайно відкликнулись на їх прохання допомогти.

Полтавським військовим в зоні АТО допомагають найменші патріоти (фото) - фото 1

Малюки разом з батьками приносили до садочка необхідні для військових продукцію. Окремо хлопці просили про домашню консервацію, адже там на Сході під постійними обстрілами їм найбільше не вистачає домашнього затишку і тепла. Також до Щастя поїдуть гостинці від дітей, солодощі, чай, кава, печиво та цукерки. Зігрівати наших земляків буде одяг, який зібрали батьки та вихователі садочка, а душі військових грітимуть сувеніри-обереги, виготовлені вихованцями старшої групи.

Полтавським військовим в зоні АТО допомагають найменші патріоти (фото) - фото 2

Завідувач дитячого садочка Любов Володимирівна, радо  підтримала таку ініціативу і надалі буде сприяти збору допомоги для військових в зоні АТО, але щиро сподівається, що незабаром «неоголошена війна» проти України скінчиться і запанує мир.

Полтавським військовим в зоні АТО допомагають найменші патріоти (фото) - фото 3

Волонтери закликають, не соромиться допомагати, навіть, якщо здається, що поміч зовсім мізерна. Якщо кожен зробить, хоч маленький внесок, Україна переможе!  

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов