Полтавська делегація побувала в музеях та театрі Сумщини

Нещодавно пройшла інформаційно-культурна подорож для жителів міста Полтава в сусідню Сумську область. Організатор – туристичний клуб InGreen, який вже декілька років збирає однодумців для оригінальних маршрутів із Полтави по Україні.

Подорож Сумщиною зібрала більше 50 учасників, які за один день відвідали чотири музеї, два міста та театр. Першим на маршруті був Музей Шоколаду у Тростянці, відкритий весною 2012 року. Це, безперечно, найсмачніший музей України, адже в його трьох залах розповідається про історію шоколаду та кави. Серед експонатів є обгортки шоколадок, прилади, ілюстрації і та різноманітні солодкі їстівні фігури зі справжнього шоколаду. У Тростянці також знаходиться Картинна галерея, пам’ятник архітектури Круглий двір, алея закоханих та інші цікаві об’єкти.

Далі полтавці поїхали в місто Суми, де на них чекав меморіальний будинок-музей Антона Чехова. Цей об’єкт обрано не випадково, адже в 2015 році виповнюється 155 років від дня народження письменника. На Сумщині він гостював двічі і саме в цей період активно подорожував Полтавщиною.

Не залишився без уваги унікальний Художній музей імені Никанора Онацького. Він займає два поверхи, де зібрані картини, ікони та зразки прикладного мистецтва. Вцілому більше 15 тисяч екпонатів. Музейна колекція презентує український іконопис 18 ст., живопис В.Боровиковського, О.Кіпренського, І.Айвазовського, офорти Т.Шевченка, графіка К.Трутовського, Л.Жемчужникова, твори передвижників, українських демократів В.Васильківського, П.Левченка, С.Светославського, Д.Пимоненка, - талановитих сумчан: Н.Онацького, М.Нарбута, К.Власовського, скульптора М.Лисенка, родини Кричевських та твори сучасних місцевих майстрів.

Завершенням екскурсійної програми стало відвідування Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна. Усі 53 полтавці, і дорослі і діти, залишилися в захваті від комедії "Дайте бабусі вічний спокій". Позитивна та яскрава вистава не лише підіймає настрій, а й спонукає до роздумів над вчинками людей та методами досягнення цілей. Вперше в туристичний маршрут було включено відвідування театру, і дуже приємно, що учасники підтримали цю ініціативу.

Тож полтавська делегація повернулася із Сумщини з позитивними враженнями, а вже скоро буде наступна пізнавальна подорож для усіх бажаючих від туристичного клубу InGreen.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов