В Дебальцево поранено шестеро полтавських правоохоронців, один зник безвісти

Під час проведення широкомасштабної операції по відводу Збройних сил України та зведених загонів міліції з Дебальцевого, міліціонери з Полтавщини продемонстрували неабиякий героїзм та відвагу. На жаль є поранені. За свідченнями учасників бою, один правоохоронець міг загинути. Зараз ця інформація ретельно перевіряється, повідомив Юрій Сулаєв.

Учора, разом з бійцями збройних сил України, відповідно до плану проведення широкомасштабної операції з відведення військ на інші оборонні рубежі, наші герої організовано відійшли із попередніх позицій, завдавши при цьому достойну відсіч озброєним «до зубів» російсько-терористичним бойовикам, повідомили в прес-службі УМВС в Полтавській області.

На жаль, під час шквального обстрілу позицій збройних сил України та правоохоронців, на полі бою отримали поранення шість міліціонерів з Полтавщини, які наразі перебувають на лікуванні в українських шпиталях.

З одним із міліціонерів немає зв’язку. За свідченнями кількох бійців, він загинув під час бою. Наразі ця інформація ретельно перевіряється. Зараз група працівників з УМВС області знаходиться в зоні АТО, аби з’ясувати обставини та встановити ймовірне місце знаходження колеги.

Сьогодні на ранковій нараді з керівниками галузевих служб УМВС очільник обласної міліції Андрій Балонь поставив у приклад героїзм і відвагу наших колег і закликав особовий склад максимально згуртуватися, діяти злагоджено й професійно під час виникнення будь-яких загроз та небезпек, аби належним чином захистити місцеве населення.

Також на нараді одноголосно було прийняте рішення про надання максимальної допомоги й підтримки пораненим міліціонерам та їх родинам.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов