Відбулася чергова серія судової епопеї Полтавського технічного університету проти колишнього викладача

Протистояння керівництва Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка та викладачів архітектурного факультету, які були звільнені на початку року, сьогодні продовжилось в суді.

На лаві підсудних Артур Ароян, якого керівництво навчального закладу звинувачує у "наклепі", який він розмістив на сторінках інтернет-ресурсу. Поряд з ним мав сидіти і журналіст Микола Лисогор, та, як виявилось, він не отримав виклику до суду. Підтримати Артура прийшли його колишні колеги та студенти, які щиро переживали за майбутню долю архітектурного факультету.

Проте почути рішення суду сьогодні не вдалося. Судове слухання перенесли на 19 березня. Підставою для перенесення розгляду цивільної справи стала вимога представників позивача притягнути до відповідальності власника ЗМІ, яке опублікувало матеріал. Крім того, юридичний консультант відповідача попросив долучити до слухання свідків, серед яких і ректор вишу Володимир Онищенко.

Також незабаром відбудеться судове слухання проти інших викладачів факультету, які були звільнені на початку 2015 року.

Полтавське інтернет-видання судитимуть за наклеп?

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов