Полтавське інтернет-видання судитимуть за наклеп?

Представники Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка хочуть притягнути полтавське інтернет-видання «Полтавщина» до відповідальності за "розміщення недостовірної інформації", яка "зашкодила діловій репутації навчального закладу".

Сьогодні під час судового засідання, на якому розглядалась цивільна справа проти викладача технічного університету Артура Арояна і журналіста інтернет-видання «Полтавщина» Миколи Лисогора, представник позивача вимагав притягнути до відповідальності і власника інтернет- ресурсу Бориса Лозовського. Причина позову – розміщення на сторінках видання скандального інтерв’ю з Артуром Арояном, в якому звільнений викладач звинувачував у протиправних діях керівництво вишу.

Цікавим виявився той факт, що представник ПНТУ Олег Дурманенко подав клопотання про з’ясування того, кому належить сайт, хоча на просторах цього ресурсу була розміщена проплачена рекламна стаття з поміткою «реклама», в якій керівництво навчального закладу спростовувало попередню статтю Лисогора.

«Це смішно, як вони вдають вигляд, що не знають власника «Полтавщини», - говорить юрисконсульт відповідачів Ілона Ніколаєва. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов