Полтавські фермери заборгували кругленьку суму ізраїльським проектувальникам? (ФОТО)

"Докучаєвські чорноземи" ніби то мають борг перед ними у розмірі майже 185 тисяч євро.

Полтавським аграріям та фермерам зараз далеко не солодко. Як приклад можна навести ситуацію з "Докучаєвськими чорноземами", про яку нещодавно стало відомо.

Як все розпочиналось

У серпні 2012 року агропромислова компанія «Докучаєвські чорноземи» планувала розпочати в Карлівському районі Полтавської області будівництво потужного комплексу по вирощуванню індиків та виробництва якісного м'яса. Проект вони мали реалізувати спільно з ізраїльською компанією "М. А. D. Corporation". Запроектована потужність комплексу - 15 тисяч тонн індичатини в рік, кошторисна вартість першої черги інвестиційного проекту мала складати 600 мільйонів гривень. При роботі вже готового птахокомплексу мали впроваджуватися сучасні технології вирощування птиці, які ще не використовувалися на території нашої держави.

Теперішня ситуація

Як повідомили у ізраїльській компанії, підприємство з Полтавщини має перед ними немаленький борг.

- Згідно акту прийому-передачі виконання нашою компанією проектних робіт по пташникам та інкубаторію не сплачено 184 415 євро, - йдеться у листі представників ізраїльської компанії до українців.

До вашої уваги його повний текст, який нещодавно отримав у своє розпорядження сайт 0532.ua, а також мали отримати представники підприємства Полтавщини.

Зйомка на весь екран 15.02.2015 202545.bmp

Зазначимо, компанія "М.А.D." - підприємство у галузі будівництва, інженерного та технологічного проектування і запуску в експлуатацію сучасних інтегрованих сільськогосподарських проектів, головним чином з виробництва м'яса птиці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов