Сайт скандального Полтавського університету є одним є найпопулярніших серед вітчизняних вишів

А от у світовому рейтингу технічний університет знаходиться аж у третій тисячі.

Нещодавно Webometrics Ranking of World's Universities оприлюднив свій черговий рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності у мережі станом на січень 2015 року.

Зазначимо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік та охоплюють дванадцять тисяч університетів з усього світу.

За правилами рейтингу розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту навчального закладу.

Згідно наведених даних, до 20-ки найкращих українських вишів за показниками Ranking Web of Universities увійшов Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка, який в даний час посідає 16 місце (3175 - у світі).

Нагадуємо, останнім часом виш досить часто обговорюється через скандал з архітектурним факультетом та звільненням викладачів

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов