Ансамбль танцю імені Вірського знову у Полтаві

З нагоди 110 - літнього ювілею засновника колективу, відомого танцівника та хореографа Павла Вірського, ансамбль його імені здійснює велике гастрольне турне містами України. У планах артистів  цього року станцювати щонайменше у 20 обласних центрах України. Почали із Полтави.

Віктор Завадський – директор розпорядник Національного академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського:

"Завжди приїздимо у Полтаву як до рідних, тут по-справжньому можуть оцінити нашу майстерність".

У програмі танцювальні постановки Павла Вірського та нинішнього художнього керівника і генерального директора ансамблю Мирослава Вантуха.  Мета колективу не тільки вражати глядача віртуозними танцювальними трюками, а ще й будь-що зберегти національні танцювальні традиції та звичаї українського народу. Попри усі негаразди, вони танцюють сучасно, по-українськи і зажди мають повну залу прихильників як в Україні, так і далеко за її межами, не багато ні мало - у 60-ти країнах світу.

Віктор Завадський – директор розпорядник Національного академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського:  

"Колектив працює. Ми несемо в маси українську культуру. Це зараз особливо актуально. У нас відносно не дорогі квитки, тому людей у залі незважаючи на економічну скруту менше не стало.

У минулому році, ще до розгортання подій на сході, встигли виступити у містах, які зараз, на жаль, у полумї війни - Горлівці, Маріуполі, Донецьку та Луганську. Це все було буквально у березні минулого року. Зараз якось не віриться. Багато там залишилось друзів. До речі, в нашому колективі багато випускників з Луганська та Горлівки. Настрій зараз у нас у всіх не дуже, але танцюємо, не падаємо духом".

У Полтаві все було б добре, аби тільки не холодні приміщення зали «Листопаду» - говорить Віктор Завадський. У день концерту  встигли провести одну репетицію, вдень грілися, так би мовити, під сонячним промінням,  увечері – прямо на сцені. Після концерту артисти відразу ж побігли на автобус , адже попереду ціла ніч дороги до Харкова, і так кожного дня. Далі - Суми, Чернігів, Біла Церква.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов