Перспективи посівної 2015: новації для аграріїв від «Сингенти»

Аграрії України вже давно охрестили свою роботу як ризиковану, а подекуди й екстремальну.

Що поробиш — такі реалії. Нині ж, у часи нестабільності -  економічної, соціальної й політичної, аграрники як ніколи потребують міцного й надійного підгрунтя для ведення ефективного виробництва. Саме таку підтримку  надає  аграріям  міжнародна компанія “Сингента”. Про це йшлося нещодавно під час прес-конференції  в Харкові. Фахівці   “Сингенти” презентували програму “Фінансові рішення”, яка дає змогу аграріям мати впевненість у майбутньому.

 

Компанія “Сингента” – одна з провідних компаній світу в аграрній сфері. Вона об’єднує 26 тисяч фахівців із понад 90 країн, які завдяки прогресивним науковим розробкам, глобальним дослідженням, співпраці з клієнтами виконують основне завдання, яке є слоганом фірми, – розкривають потенціал рослин. Компанія широко відома на Полтавщині, оскільки в кожному районі області є приклади успішного співробітництва аграріїв з “Сингентою”.

 

«Сингента» завжди займає партнерську позицію щодо своїх клієнтів та всіляко намагається підтримати українських сільгоспвиробників. Усі програми “Фінансових рішень” доповнюють одна одну, разом вони утворюють комплексну підтримку сільгоспвиробникам і дистриб’юторам, що ефективно діє за будь-яких економічних умов. – Ми пропонуємо сільськогосподарським підприємствам України ті ж можливості, якими користуються їхні конкуренти – американські та європейські аграрії. У рамках програми допомагаємо вигідно реалізувати сільгосппродукцію, пропонуємо інструменти, які мінімізують вплив погодних умов, тобто допомагаємо ефективніше вести бізнес, мінімізуючи ймовірні ризики, й керувати власним доходом, – зазначила керівник групи з розвитку бізнесу компанії “Сингента” Хелен Феірлемб.

 

В «Сингенті» впевнені: наступні зустрічі з Полтавськими аграріями та журналістами відбудуться зовсім скоро! А між тим, більше про компанію її діяльність можна дізнатися на офіційному сайті «Сингенти» в Україні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов