У двох селах на Полтавщині мешканці знову не погодились на шкідливі викиди в атмосферу

30 серпня 2011 року у ході публічних обговорень мешканці ще двох сіл Яхники та Луценки Лохвицького району на Полтавщині в обох випадках одностайно погодились з аргументацією голови Лохвицької районної організації ВО «Свобода», директора правозахисного агентства Олександра Панченка й відкинули геть усі пропозиції СПД «Природні ресурси», яке видобуває на територіях зазначених вище сільрад вуглеводні, - й не погодились дати дозвіл на продовження викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин з факельних амбарів чотирьох свердловин Луценцівського ГКР зазначеного підприємства.

Слід особливо зазначити, що практика рішучого й безкомпромісового захисту прав українців регіону на безпечне довкілля стала актуальною й постійною для місцевих «свободівців», оскільки протягом тільки  цього року у жодному населеному пункті в ході проведення чотирьох публічних обговорень такої вкрай важливої для місцевих мешканців проблеми вони беззастережно пристають на пропозицію правозахисників з ВО «Свобода» і не дають згоди на викиди забруднюючих речовин.

У ході свого виступу перед учасниками слухань О.Панченко вкотре наголосив на практичній реалізації прав українського народу на надра та корисні копалини, як також його прав на безпечне довкілля та правдиву інформацію у цій царині. Принагідно зазначимо, що за відсутності постійно діючих моніторингових постів з контролю над усіма параметрами навколишнього середовища контроль над безпечністю довкілля є надзвичайно складним і потребує постійної уваги громадськості. Особливою під сучасну пору, - зазначив промовець, - є проблема українськості влади, захист нею виключно національних інтересів, впровадження у ході своєї діяльності принципів відкритості, відповідальності й незаангажованості з боку кожного представника (чи органу) цієї влади при відстоюванні прав мешканців  територіальних громад.

Під час відвідин села Луценки, населення якого фактично було винищено вщент в ході інспірованого большевиками  голоду 1932-33 років,  - було покладено квіти до пам’ятного хреста жертвам Голодомору-геноциду українського народу.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов