Спростування інформації, розміщеної раніше на сайті

Автор звернення спростовує свою інформацію.

Сайт 0532.ua та автор звернення Волошин В.О. спростовують в матеріалі за 05.02.2015 року наступні рядки:

«Чи права півкуля мозку не розуміє, що творить ліва? В таких випадках необхідна, на наш погляд, медична допомога» та у матеріалі за 07.02.2015 року наступні рядки: «Таким чином, діючи умисно, з метою перешкоджання законній діяльності громадській організації, Балонь А.Б. перевищив свої повноваження і скоїв злочини, за які передбачена кримінальна відповідальність за стст. 170, ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (наступили тяжкі наслідки - втрата довіри до органів державної влади) та «направити матеріали по протиправній діяльності Балоня Андрія Богдановича до прокуратури Полтавської області».

Приносимо свої щирі вибачення т.в.о. начальника УМВС України в області Андрію Богдановичу Балоню за неправдиве повідомлення, яке не було перевірене належним чином.

Повідомляємо також що паперовий варіант звернення не виготовлявся і жодному адресату не направлявся.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов