В українському «КВН» візьмуть участь полтавці

В Одесі стартував новий телепроект студії «Квартал – 95» під назвою Чемпіонат України  з гумору «Ліга сміху».

Досить довго в українських гумористів не було телевізійного простору, де б можна було продемонструвати  свій талант, тому що майже всі телевізійні ліги КВН проходили у Росії чи Білорусії.

Участь у першому турі відбіркового фестивалю взяли 135 команд з усієї України.  Учасники від Полтавської області – студія «Manhattan» . Фінансово гумористам допоміг, відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації. Команда пройшла до 2 етапу, де змагались 42 команди, та до гала - концерту, де виступали 17 команд.

Справжня боротьба розгорілась  у фіналі. Адже місць у телепроекті було лише 12. Важливо було не просто потрапити у фінал, а й завоювати прихильність тренера. Відбувалося все так: якщо тренер хотів взяти команду, він повинен був встати з місця і аплодувати стоячи. Під час виступу команди  «Manhattan», яка об’єднала міста Полтаву та Рівне, піднялися Потап і Сергій Сівохо. Але у Потапа вже було 2 команди, тому наших гумористів тренуватиме талановитий КВНщик, ведучий багатьох телепередач, учасник «Що?Де?Коли?» актор Сергій Сівохо. 

Ефір гала -  концерту «Ліги сміху» 28 лютого о 18.00 годині на телеканалі «1+1»

Перша гра «Ліги сміху» відбудеться в Одесі наприкінці березня.  Відомо що наступний етап буде зніматися у Дніпропетровську, третій у Києві, а фінал проекту пройде у Львові.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов