Архітектори Полтави зустрілися з ректором ПНТУ: результату - нуль

А от зустрічі з випускниками та студентами факультету вишу взагалі не буде.

Скандал з технічним університетом, напевно, в найближчий час так і не вирішиться. Нагадуємо, минулого року керівництво вишу вирішило розпрощатися з 12-ма викладачами архітектурного факультету.

"Результат зустрічі Онищенка із чотирма представниками архітектурно-художньої спільноти міста (А. Чорнощоков, Є. Самойленко, В. Віценя та Ю. Громов) нульовий. Чого ще можна було очікувати - знову розповіді Онищенка про те, що він святий і все не так, як здається, що нерентабельність Архітектурного факультету - це бухгалтерська помилка і взагалі ніхто не збирався закривати його. Мабуть Володимир Олександрович із переляку забув про ті документи, які вже опубліковано.

Окремо варто сказати про перспективи зустрічі Онищенка із випускниками та студентами факультету, на яку його офіційно запросили у зручний для нього час (!). Він сказав, що особисто ні з ким зустрічатися не буде. І взагалі питання зустрічі повинна вирішити Вчена рада. Онищенко заздалегідь попередив, що він не буде присутній на цьому засіданні, бо у цей день знову відвідає Міністерство (щось зачастив він туди).

Тож маємо те, що і раніше - Онищенко вкотре підставляє Вчену раду, тікає до Києва і категорично відмовляється спілкуватися публічно. Це, вочевидь, вже невиліковно. Але люди принаймні спробували - шкода їхнього дорогоцінного часу, - йдеться у спільності архітектурного факультету, розміщеній у одній із соцмереж.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов