Створюється підрозділ для захисту Полтавської землі від можливих окупантів

Автори ідеї - полтавці з полку "Дніпро-1".

Рух "Злам Стереотипів" оголошує про створення підрозділу для чоловіків, які за якимись причинами не можуть від'їжджати в зону АТО, але бажають долучитись до попередження "рашитських" заходів та сепаратистської діяльності на території Полтавщини, бажають проходити військові вишколи та готуватись до реального захисту своєї країни (у лавах підрозділу чи інших структурах), а також в умовах партизанської війни, якщо це буде потрібно.

Тренувати та організовувати діяльність підрозділу будуть бійці полку "Дніпро-1" з Полтавщини, які брали та беруть участь у війні на сході.

Дівчатам пропонуємо проходження курсів медичної підготовки, для проведення яких будуть запрошуватись медики, які рятували життя у зоні бойових дій.

Заявки про вступ у підрозділ можуть подавати чоловіки віком від 18 років на пошту zlam.ua@gmail.com, представники руху будуть спілкуватись з кожним кандидатом особисто.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов