У банка найбагатшого полтавця серйозні проблеми

Про це повідомляють журналісти Forbes Україна.

За їхньою інформацією, вже третій тиждень клієнти банку «Фінанси та Кредит» повідомляють про те, що їхні платежі затримуються. У фінустанові це пояснюють труднощами з підтримкою ліквідності і відсутністю підтримки Національного банку, який не виділяє комбанків рефінансування. Експерти вважають «Фінанси та Кредит» привабливим активом, за допомогою якого можна спробувати отримати контроль над промисловими підприємствами Костянтина Жеваго, і тому не виключають введення в банк тимчасової адміністрації з подальшим пошуком інвестора, якому цікаві існуючі в банку застави.

У своєму ексклюзивному матеріалі журналісти Forbes детально пройшлися по проблемах банку пана Жеваго.

"Інформація про масові труднощі з проведенням платежів у банку з'явилася у середині січня. В тому числі, великі підприємства не могли здійснити банківські операції з четверга, 22 січня. Минулого тижня на спеціалізованих форумах приватні особи та представники компанії писали як про труднощі з використанням платіжних карт банку, так і з затримками транзакцій. Причому, йшлося навіть про затримку т.зв. «бюджетки» – перерахувань податкових платежів, які банки намагаються проводити у першу чергу.

Ліміт на зняття коштів за поточними рахунками в «Фінанси та Кредит» все ж залишається вищим, ніж у інших банків, які зазнають труднощів з ліквідністю – близько 1000 грн на добу проти, наприклад, 200 грн у «Дельта Банку». А власник банку Костянтин Жеваго, на відміну, наприклад, від власника віднедавна неплатоспроможного банку «Надра» Дмитра Фірташа, заявляє про готовність підтримувати банк капіталом." - йдеться у матеріалі.

«Не може бути й мови про те, що банк «Фінанси та Кредит» переживає якісь ускладнення або над ним нависла загроза незворотних наслідків. Банк сьогодні обслуговує низку флагманів промисловості України, які збільшують обсяги виробництва. Маючи такого роду економічну основу, банк вистоїть і буде розвиватися», – заявив пан Жеваго, статки якого Forbes оцінює в $1,1 млрд.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов