У міському будинку культури презентували книгу про талановитих дітей Полтавщини

Захід відбувся у рамках всеукраїнського проекту «Майбутнє України – талановиті діти».  Мета  – виявити  молоді таланти, підтримати роботу навчальних закладів усієї країни. 

Проект «Майбутнє України – талановиті діти» існує вже 4 рік.  За цей час імена найталановитіших потрапили до видань у 11-х областях України. Організатори впевнені - участь  у проекті надихає молодь до саморозвитку, а це  запорука щасливого майбутнього для усієї нації.  Тож, відбираючи таланти,  намагалися охопити різні сфери - спорт, літературу, живопис, хореографію, музику, декоративно-прикладне мистецтво.

 Цього разу в книгу потрапило 250 імен юних обдарувань віком від 4 до 20-ти років. Також у виданні можна дізнатись про діяльність провідних педагогічних, мистецьких, спортивних колективів області. Видання  потрапить у навчальні заклади усіх учасників проекту, а також у бібліотеки міста.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов