Народний депутат: Більшість працівників прокуратури Полтавщини підпадають під люстрацію

Юрій Бублик розповів про люстрацію у області.

Народний депутат від Полтавщини Юрій Бублик у ефірі телепрограми "Про головне" (ТВі) розповів про проблеми люстрації у області.

"В першу чергу для того, щоб щось відбулося за результатами Революції гідності, потрібно було хоча б на 100% виконати Закон України про очищення влади. Це був би безболісний крок, його треба було здійснити. Якби цей Закон був би в першу чергу виконаний у лавах прокуратури, то сьогодні ми б мали зовсім іншу ситуацію.

Ні для кого не є секретом, що у органах прокуратури надалі торгують посадами та беруть хабарі. Проаналізувавши склад керівних органів Полтавщини, Харківщини, Сумщини та Чернігівщини можна прийти до висновку, що більша частина цих людей підпадають під Закон України про очищення влади. Наразі нічого не змінилося. Я не говорю навіть про районних прокурорів, яких "люструють" шляхом переміщення з однієї прокуратури до іншої, - зізнався депутат.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов