• Полтавська «Ворскла» зазнала мінімальної поразки від казахів
18:45, 7 лютого 2015 р.

Полтавська «Ворскла» зазнала мінімальної поразки від казахів

Полтавці провели свій черговий спаринг на теплих турецьких берегах.

Декілька хвилин тому у містечку Кунду завершився товариський матч між полтавською "Ворсклою" та казахським "Атирау".

Полтавці розпочали гру у такому складі: Богуш, Даллку, Є.Ткачук, Сапай, Пердута, Дедечко, А.Ткачук, Буднік, гравець на перегляді, Бараннік та Ковпак.

Перший тайм пройшов за переваги команди із Казахстану (удари 3 - 7, у площину 1 - 3, кутові 1 - 6), але найголовніше - "Атирау" відкрило рахунок. Після розіграшу кутового відзначився Майкл Одібе, який у свій час виступав за українські клуби "Арсенал" та "Дніпро".

Після перерви характер гри не змінився. Лише казахи стали більше приділяли уваги власним воротам. У ворсклян напівмоменти мали Буднік та Громов, однак рахунок так і залишився з негативним відтінком - 0:1.