По центру Полтави стало небезпечно ходити (ФОТО)

Дороги перетворилися на суцільну ковзанку.

Хто сміливий?! Вдягаймо ковзани і гайда на льодовий майданчик. І не куди-небудь , а в самісінький центр Полтави. Комунальники у цьому сенсі про нас «подбали». На тротуарах суцільний лід, ніким не посипаний. Ходи як хочеш.

Думаю, у судах міста не багато скарг потерпілих на бездіяльність комунальних служб. А даремно. Якби люди зверталися до суду, то, певно, тротуари прибиралися б ретельніше.

Чи знаєте ви, що згідно із законом потерпілі мають право на компенсацію затрат на лікування, а також моральну компенсацію за рахунок міськвиконкому і комунальних служб?

Враховуючи той факт, що лікування нині обходиться у кругленьку суму,то можна було б розраховувати на майже ідеальні тротуари.

В Україні, між іншим, уже є прецедент, коли пішохід виграв подібну справу у суді, і таки отримав відшкодування за ліки і моральну шкоду.

В Європі це питання вирішують так - за кожним приватним підприємством, фірмою чи магазином закріплюють прилеглу територію, яку вони мають прибирати. Коли ж пішохід отримає травму саме на їхній ділянці, то його лікування оплачують підприємці.

Заради справедливості зазначу: біля магазинів,супермаркетів, банків і інших приватних підприємств здебільшого загрозливої льодової кірки немає.

По центру Полтави стало небезпечно ходити (ФОТО) (фото) - фото 1
По центру Полтави стало небезпечно ходити (ФОТО) (фото) - фото 2
По центру Полтави стало небезпечно ходити (ФОТО) (фото) - фото 3

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов