У Полтаві відбудеться презентація фільму про історію полтавських євреїв

8 лютого о 15:00 на 3 поверсі ТЦ «Метрополітен» (вул. Гоголя, 38) відбудеться показ документального фільму «Реликвии: Полтава еврейская».

Режисер кінострічки ― Руслан Сімакин, який досить відомий полтавцям, оскільки часто дає лекції про кіномистецтво у «Вільному університеті» від ЧГК. До команди творців фільму «Реликвии…» входять також Дмитро Гонтаренко (оператора), Андрій Дун (продюсер), Олександр Василенко (ведучий) та Анна Супруненко, яка написала для нього сценарій.

― Весь період був цікавий ― і під час написання сценарію, і під час зйомок. Досліджували документи, дізнавалися цікаві факти з Полтавської історії. Найбільше запам’яталися зйомки на єврейському цвинтарі. Було дуже холодно, багато снігу. Ми всі замерзли, а чай не зігрівав. До того ж ми чекали поки вийде сонце, ― пояснює Руслан Сімакін. ― Фільм документальний тому в кадрі тільки наш актор (він же ведучий, він же інтерв’юер). Презентація буде в Полтаві, тому що в ньому йдеться в цілому про наше місто та історію євреїв в ньому.

1 804 року з’явилися перші статистичні відомості про проживання в 12 повітах Полтавської губернії євреїв. Багаті євреї-купці зробили чимало для розвитку міста та промисловості,поповнюючи скарбницю. У 1926 р. в Полтаві мешкало 18 476 євреїв (20% усього населення), більшість яких встигла евакуюватися до окупації Полтави німецькими військами у 1941 р.

Отже,

ЩО: Показ історичного фільму «Реликвии: Полтава еврейская».

КОЛИ: 8 лютого о 15:00.

ДЕ:3 поверх ТЦ «Метрополітен» (вул. Гоголя, 38).

ВХІД: вільний.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов