Сергій Каплін: Україна має обмежити будь-яку співпрацю з Росією, аби не бути спонсором війни

Україна нарешті запровадила санкції проти 160 російських підприємств. Проте на думку народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Сергія Капліна, на час війни Україна має припинити будь-яку співпрацю з Росією, в першу чергу торгівельно-економічну.

Зокрема це стосується і енергетичної галузі. Парламентар переконаний, що це не найлегший шлях для нашої країни. Проте лише так Україна перестане бути спонсором війни, яку веде проти неї Росія.

«Україна приєдналася до санкцій США, ЄС, Швейцарії та країн G8. Проте всі ми щоденно бачимо, що співпраця з країною-агресором продовжується. І це тоді, коли ми просимо допомоги у світової спільноти. Згадайте лише ситуацію із закупівлею вугілля, електроенергії. Тому на моє переконання, ми маємо призупинити будь-яку співпрацю з Росією на час війни. Це важкий шлях. Але в наших силах реалізувати цей сценарій та уникнути потім звинувачень, що ми на державному рівні стали спонсорами війни», - заявив Сергій Каплін.  

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов