Сергій Каплін пропонує позбавляти тих, хто голосував за закони 16 січня, звання нардепів

Відповідний законопроект вже готується до реєстрації.

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Каплін пропонує позбавляти парламентарів, які голосували за закони 16 січня, звання народних депутатів 7 скликання.

Подібний законопроект вже готується до реєстрації. За словами Капліна, це дасть можливість позбавити депутатів, які входили до команди Януковича, пільг та інших привілегій, які наразі передбачені законом.

"Янукович разом із своєю командою скоїли жахливі злочини, призвели до війни на Сході, залишили країну без фінансів, знищили армію. Януковича позбавили статусу Президента, щоб він ніколи і ніде не зміг скористатися цим званням. Зараз Янукович став простим громадянином, якого розшукує Інтерпол і наші правоохоронці.

Таке ж рішення потрібно ухвалити і щодо народних депутатів 7 скликання, які були прислужниками Януковича і голосували за скандальні закони.

Якщо зараз в Україну приїде Олійник, він матиме можливість ходити по коридорам Ради, користуватися пільгами та іншими привілегіями, які передбачені для екс-депутатів. Цього допускати не можна", - заявив Сергій Каплін.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов