Валерій Головко подав у Адміністрацію Президента список кандидатів на голів РДА

Незабаром Петро Порошенко має їх затвердити.

Наприкінці минулого тижня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко подав список кандидатур на посаду голів всіх райдержадміністрацій області.

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення голова ОДА запропонував провести громадські обговорення, на яких були присутні усі кандидати на посаду голів РДА. По більшості районів Валерій Анатолійович подав по 2-3 кандидатури, аби призначення було більш неупередженим.

Як і обіцяв очільник області у день свого представлення, список всіх кандидатів на посади голів РДА він подав до лютого. На разі подані кандидатури розглядаються у Департаменті кадрового забезпечення та персоналу Секретаріату Кабінету Міністрів України. Після цього претенденти на посаду повинні пройти співбесіду в Адміністрації Президента України. Далі необхідний час для дооформлення усіх необхідних документів.

–Зараз перед Полтавською областю, як і перед усією Україною стоять вкрай важливі завдання. Нам необхідна нова, ефективна система управління, – говорить голова ОДА Валерій Головко. – Вертикаль влади в області повинна працювати як єдиний відлагоджений механізм і оперативно реагувати на нагальні проблеми.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов