Земний привіт із Сум: На Полтавщині відчували відлуння землетрусу, який стався у сусідній області

Рух земної кори європейські фахівці оцінили у 4,6 бали.

Як повідомляє Європейський Середземноморський сейсмологічний центр, о 07:56 ранку у сусідній Сумській області стався землетрус силою 4,6 бали за шкалою Ріхтера.

Його епіцентр знаходився на глибині 10 кілометрів у точці між селами Василівка та Новосельське.

За словами фахівців, його відлуння відчували на собі мешканці Полтави, Гадяча та Кобеляк.

"Я о 8:10 була на робочому місці і відчула, що тряснуло так, що у шафі відчинилися дверцята", - прокоментувала «Вістям» секретар Гадяцької міськради Ольга Безух.

Слід зазначити, що згідно стандарту міжнародного оцінювання 4 бали – землетрус відчувається багатьма людьми, можливе коливання вікон і дверей.

"Перші повідомлення про ситуацію почали нам надходити о 8.15. Спочатку надходила інформація, що епіцентр знаходився поряд із селами Гадяцького району, де люди відчули поштовхи. Місцеві мешканці спочатку подумали, що стався вибух. Великих руйнувань будівель не зафіксовано", - розповіла начальник сектору по роботі із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Світлана Рибалко.

Питання до читачів: а ви відчували поштовхи вранці?

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов