На Полтавщині 3 тисячі підприємців пенсійного віку не платитимуть єдиний внесок

Це стосується пенсіонерів за віком та інвалідів з числа фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, а також членів сімей цих громадян, що беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності

6 серпня набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України». Згідно із цим документом на Полтавщині звільнили від сплати єдиного внеску в соціальні фонди близько 3 тисяч осіб. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України у Полтавській області.

Пенсіонери-підприємці у подальшому можуть бути платниками єдиного внеску на добровільних засадах, при цьому вони отримуватимуть і страховий стаж, що впливатиме на рівень їх подальшого пенсійного забезпечення.

Також згідно з прийнятим законом заборонено накладення фінансових санкцій та адміністративних стягнень за несплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до 1 січня 2011 року на фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, а раніше нараховані органами Пенсійного фонду та не сплачені фінансові санкції цим громадянам підлягають списанню.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов