Головні прогульники Полтавської облради – «регіонал» та комуніст

Валерій Ченчевий назбирав 28 прогулів, а Віталій Кучерук – 22.

Як повідомили у «Аналітичному центрі розвитку громадянського суспільства», на останній сесії Полтавської облради її голова, Петро Ворона, пообіцяв оприлюднити список депутатів-прогульників за останній рік. Але пройшло вже 2,5 тижні, а цих списків і досі немає.

Фахівці центру вирішили допомогти Петру Васильовичу і визначив, хто ж саме безвідповідально відноситься до своїх обов’язків депутата Полтавської облради і не виправдовує очікувань, які на нього покладав виборець.

Незаперечним лідером серед прогульників Полтавської облради є мажоритарник від «Партії Регіонів» – Валерій Ченчевий. Його особистий результат – 28 пропусків (тобто, чоловік, якому довірили представляти частину Машівського району, за понад 4 роки прийшов тільки на 2 засідання).

Трохи від нього відстає Віталій Кучерук, який пройшов по списку від Комуністичної партії України. Його «досягнення» – 22 пропуски з 30 можливих. Оскільки місцеві вибори відбудуться у жовтні цього року, Віталію Петровичу ще є куди рости.

Майже наступає йому на п’яти представник «Батьківщини» Олександр Яковенко. Йому не вистачило всього 1 пропуску, щоб посісти друге місто і отримати «срібло» у нашій аналітиці. Тому поки що третє місце і 21 пропуск.

Інфографіка (1)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов