Сергій Каплін запропонував позбавляти ліцензій канали, 50% акцій яких контролює країна-агресор

Народний депутат подав на розгляд Верховної Ради законопроект.

Народний депутат Сергій Каплін подав на розгляд Верховної Ради законопроект, який не дозволить закривати ЗМІ, якщо хоча б однією їхньою акцією володіють особи з офшорної зони чи держави-агресора. Натомість нардеп від «Блоку Петра Порошенка» пропонує забороняти діяльність телерадіоорганізацій лише тоді, коли 50 і більше відсотків голосів у вищому органі управління контролюється прямо чи осередковано особою-резидентом країни-агресора.

«Зараз у Верховній Раді зареєстровано декілька законопроектів, які загрожують монополізацією ринку ЗМІ та чинять тиск на свободу слова. Ініціаторами таких змін стали депутати від «Народного фронту». Вони передбачили, що якщо хоч однією акцією телерадіоорганізації володіють іноземці, громадяни держави-окупанта або особи, які зареєстровані в офшорній зоні, то ЗМІ має бути позбавлено ліцензії. Такі нововведення призведуть лише до того, що у нас будуть працювати умовно два канали», - заявив Сергій Каплін.

Натомість нардеп запропонував альтернативний законопроект №1768-1, який регулює питання власності на ЗМІ. Документ передбачає заборону на створення і діяльність телерадіокомпаній, в яких 50 і більше відсотків голосів у вищому органі управління контролюється прямо чи опосередковано особою-резидентом країни-агресора (окупанта). Окрім цього Сергій Каплін передбачив, що протягом шести місяців з моменту набрання чинності цього закону, телерадіоорганізації можуть привести свої установчі та статутні документи у відповідність до його положень про обмеження участі у статутному капіталі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов