Селище на Полтавщині визнали одним з найнезвичніших місць для подорожей в Україні

Опішня є головним осередком сучасного українського гончарства.

Журналісти українського журналу для жінок Vogue нещодавно оприлюднили результати свого проекту "Знайдено в Україні", мета якого - розповісти про незвідані місця нашої країни і підтримати внутрішній туризм.

До першої п'ятірки найкращих місць для зимового відпочинку, на думку журналістів, потрапило селище Опішня, що на Полтавщині.

"Всього в трьохстах кілометрах від Києва знаходиться самобутня Опішня - старовинне козацьке містечко, і за сумісництвом столиця українського гончарства.

Опішня - справжній сюрприз: більшість туристів не знають про неї, а дізнавшись і приїхавши вперше, залишаються враженими. Цікавий факт: всього сто років тому тут мешкала тисяча талановитих і працьовитих майстрів-гончарів, вироби яких експортували по всьому світу.

Селище на Полтавщині визнали одним з найнезвичніших місць для подорожей в Україні (фото) - фото 1

Місце сили Опішні - Національний музей гончарства. По його території під відкритим небом розкидано 35 тисяч дивовижних, ні на що не схожих об'єктів - великих і маленьких керамічних скульптур, фігур і фігурок, що дають найповніше уявлення про те, яку роль гончарство грало в історії України", - йдеться у матеріалі видання.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов