• Головна
  • Автоматичні ворота на стражі вашої осели
20:06, 28 січня 2015 р.

Автоматичні ворота на стражі вашої осели

Донедавна автоматичні ворота вважалися предметом розкоші. Однак часи змінюються, воротами з автоматичним управлінням все частіше оздоблюють вхід до гаражу чи подвір’я. В першу чергу попит на них пояснюється зручністю у користуванні, не треба виходити з автівки, щоб відчинити гараж.

Замовити їх можна на http://dahcentr.com.ua/index.php/avtomatyka-vorit. На сайті компанії клієнт може обрати будь-який тип автоматичних воріт, а також домовитися їх комплектацію, доставку за адресою і сервісне обслуговування. В асортименті компанії ворота автоматичні виїзні двох типів: розпашні та відкатні. Можна також замовити секційні ворота для гаражу, шлагбаум для підприємства чи паркінгу.

Серед основних переваг автоматичних воріт виділяють їх надійність, автоматичне керування, легкість обслуговування, довгих експлуатаційний період. Що стосується мінусів, то для їх монтажу потрібно організувати місце для розташування. Підготовка основи під них також кропітка праця.

Якщо ви думаєте обрати відкатні ворота, то треба розуміти, що відкриваються вони вбік (паралельно несучому елементу). Самі ворота скомбіновані з каркасом, переміщуються на роликах вздовж балки.

Ролики приводяться в дію підшипникам, які сховані під балкою, отже вологість та осадки не зіпсують їх. Дизайн може відрізнятися, відкатні ворота роблять із суцільного металу, у виді решіток та комбіновані моделі. Обшивка виконується не лише з металу, її роблять з профільованого листа, за елементами ковки та з дерев’яним полотном.

Як вже було сказано вище, монтаж воріт з автоматичним керуванням потребує не аби яких зусиль та часу. Якщо власник не хоче займатися цією справою, тоді можна замовити послугу установки воріт у виробника чи у постачальника. При самостійній роботі треба підготувати місце, вирити фундамент та підганяти ворота по рівню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...