11:40, 19 січня 2015 р.

Як ступінь MBA допоможе кар'єрі?

Отримання бізнес-освіти - велика інвестиція часу і грошей, тому, перш ніж розпочати програму MBA http://ru.osvita.ua/add-education/, студенти повинні переконатися, що це правильне для них рішення. Для деяких, отримати ступінь МВА в Україні - це природний крок у побудові тривалої та успішної кар'єри. Є багато способів, як диплом MBA може допомогти випускникам завоювати довіру ділового світу, щоб вони змогли реалізувати свої надії і мрії, незалежно від того, в який саме бізнес вони хочуть потрапити.

Для деяких, MBA - це відмінний спосіб отримати посаду з трохи більшим рівнем відповідальності в рамках їх поточної роботи і, можливо, дещо більше привілеїв. Програми МВА в провідних бізнес-школах допомагають студентам сформувати навички управління та лідерства, які допоможуть їм працювати на вищих посадах, навіть в якості керівників.

Хоча диплом MBA не гарантує отримання управлінської посади, але, звичайно ж, і не заважає, оскільки багато бізнес-структур і корпорацій розглядають його як однозначну перевагу при відборі кандидатів на ці посади.

Отримання ступеня МВА також може бути хорошим шляхом для зміни свого статусу поза бізнес-кар'єрою. Людям, які працюють в таких сферах, як догляд за хворими, викладання, інженерія та культура, MBA може дати навички управління і бізнес-менеджменту, які їм необхідні, щоб перейти на керівні посади і просуватися кар'єрними сходами в обраній ними галузі.

Програми МВА призначені, щоб забезпечити випускників широким спектром бізнес-навичок, багато з яких можуть мати велике значення в світі людської діяльності незалежно від галузі, в якій вони будуть застосовуватися.

В цілому, зарплати випускників MBA, як правило, вище, ніж у тих, хто закінчив бакалаврат чи магістратуру. Ті, хто хоче досягти прогресу не тільки у сходженні кар'єрними сходами, але і в зарплаті, швидше за все, виявлять, що з дипломом МВА цей процес трохи легший. Звичайно, отримання такої освіти неможливо без деяких початкових витрат, оскільки багато програм МВА можуть бути досить дорогими і можуть не дозволити студентам вільно працювати повний робочий день, поки вони відвідують заняття.

Отримання ступеня МВА не є гарантією майбутнього успіху в бізнесі або в будь-який інший сфері. Це інвестиції в себе і в свою кар'єру і, як і багато інших інвестиції, вони можуть окупитися, а можуть і ні. Чи було в довгостроковій перспективі вигідно вкладати час і гроші в отримання ступеня МВА - залежатиме тільки від вас!

Кращі бізнес-школи України, які пропонують навчання на програмах МВА, дивіться на сайті Освіта.ua за посиланням http://ru.osvita.ua/add-education/bis_school/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#MBA
Оголошення
live comments feed...