Піротехніки розмінували 35 га колишнього військового полігону «Яреськи» (ФОТО)

На колишньому авіаційному полігоні «Яреськи» полтавські піротехніки знищили 52 вибохонебезпечні знахідки. Як повідомляють у прес-службі УМНС України в Полтавській області, рятувальники за третій місяць очистили 35 га площі полігону.

Лише минулого тижня вони ліквідували 2-і 250-ти міліметрові авіаційні бомби.

Найбільше вибухонебезпечних снарядів піротехніки виявляють у місцях, де знаходяться так звані «мішені» із палених скатів. Ці скати у свій час палили для того, щоб вказати ціль для бойових ударів із літаків.

Загальна площа колишнього полігону складає 470 га. Всю її треба ретельно обстежити на глибину до 3 метрів, аби у майбутньому працівники лісного господарства тут висадили ліс. Присвятити кожен день розмінуванню «Яреськівського» полігону працівники піротехнічної служби не можуть, адже роботи їм вистачає і по області. І хоча існує декілька піротехнічних груп, усі вони на сьогодні максимально задіяні на подібних знешкодженнях.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов