Полтавську міліцію готують до «хвилі» фанів на Євро-2012

Правоохоронці області готуються до охорони правопорядку під час Чемпіонату Європи з футболу 2012 року

Зважаючи на досвід інших країн, футбольні фани нерідко висловлюють своє невдоволення результатами гри «мовою» масових порушень громадського порядку. Тому на військовому аеродромі Полтави відбулися планові командно-штабні і тактико-спеціальні навчання зведених загонів органів і підрозділів міліції Полтавщини з припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень під умовною назвою «Хвиля».

В оцінюванні якісного рівня виконання тактичних завдань взяв участь куратор області від Міністерства внутрішніх справ України — перший заступник начальника департаменту профілактики МВС України полковник міліції Володимир Салімський.

В межах планових навчань комісія на чолі з представником Міністерства проінспектувала рівень тактико-спеціальної і вогневої підготовки особового складу Полтавської області.

Загалом такі навчання проводяться систематично. Однак в очікуванні найважливішої в Україні футбольної події світового рівня вони набули особливого значення.

Аби не допустити можливості виникнення масових заворушень чи своєчасно вжити заходи щодо їх локалізації та усунення, до початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 року особовий склад міліції має бути у повній готовності до захисту прав і свобод краян і гостей України.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов