Генпрокуратура і Міносвіти отримали депутатське звернення проти ректора ПНТУ

Народний депутат Юрій Бублик направив депутатське звернення до Генерального прокурора Віталія Яреми та Міністра освіти та науки Сергія Квіта. Тема звернення – скарги, які останні півроку надходять до нардепа на ректора ПНТУ Володимира Онищенка.

Сам Юрій Бублик на своїй сторінці у соцмережі «Facebook» написав про це так:

«На прохання моїх виборців звернувся до генпрокурора та міністра освіти по ситуації у Полтавському техуніверситеті. Із звернень до мене, та зі слів працівників, як колишніх, так і тих, хто ще працює в університеті, з якими мені довелося поспілкуватись, відомо, що ректор – людина без зачатків моралі, з диктаторськими нахилами, яка заради свого особистого збагачення знищує усі попередні здобутки колективу. Більше того, знищує – у прямому розумінні цього слова – кадри університету, які не погоджуються з його диктаторськими замашками».

Нардеп показав три сторінки звернення, де описує частину зловживань Володимира Онищенка.

Нагадаємо, скандал навколо ПНТУ почався зі звільнення 12 молодих викладачів архітектурного факультету. Ті у свою чергу організували мітинг-недовіри до керівництва ВНЗ.

Ректор ПНТУ в якості коментаря кореспондентці «5 каналу» сказав, що мітингують «студенти педагогічного університету», що викликало обурення студентів, викладачів та ректора цього навчального закладу.

Нагадаємо, що не тільки ректор ПНТУ став героєм уваги громадськості. Студенти-архітектори викликають 29 грудня о 12:00 в ауд. 307 студраду ПНТУ для пояснення фактів, які вони поширили у ЗМІ. Інакше студенти погрожують цій структурі студентського самоврядування судом.

Отож, конфлікт набирає нових обертів і до нього підключаються лідери громадської думки. Чи будуть Генпрокуратура та Міносвіти робити якісь кроки – покаже час.

Андрій Макаренко

Генпрокуратура і Міносвіти отримали депутатське звернення проти ректора ПНТУ (фото) - фото 1
Генпрокуратура і Міносвіти отримали депутатське звернення проти ректора ПНТУ (фото) - фото 2
Генпрокуратура і Міносвіти отримали депутатське звернення проти ректора ПНТУ (фото) - фото 3
172 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов