1364 «матерям-героїням» Полтавщини виплатять по 9,4 тис. грн

Торік в області провели виплату винагороди 1 111 матерям-героїням на загальну суму понад 8,5 млн грн.

Як повідомила Новинам Полтавщини начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, цим жінкам передбачена одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Упродовж першого півріччя 2011 року почесного звання України "Мати-героїня"  Указами Президента України № 120, 126 від 26.01.2011, № 263 від 03.03.2011; № 273 від 04.03.2011; № 558 від 07.05.2011; № 711 від 25.06.2011 удостоєно ще 253 жінки, які мешкають в області.

Для забезпечення виплати одноразової винагороди 28 лютого 2011 року Урядом прийнято постанову № 268, якою затверджено Порядок виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

Зазначеним Порядком передбачено, що сума одноразової винагороди починаючи з 2011 року обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімум для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому було присвоєно почесне звання.

Слід  звернути увагу, що розмір одноразової винагороди жінкам, яким почесне звання присвоєно у 2011 році збільшено та становить 9 410 грн.

Постановою від 11 липня 2011 року № 779 "Про внесення змін до пункту 4 Порядку виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" Уряд спростив процедуру виплати одноразової винагороди.

Відтепер для отримання винагороди матері-героїні або уповноважені ними особи  до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації подають лише заяву про виплату винагороди із зазначенням способу виплати та копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім'я та по батькові, місце реєстрації.

Надавати копію посвідчення про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" не потрібно.

Уповноважена особа подає також нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання.

Органами праці та соціального захисту населення області постійно проводиться значна робота, направлена на забезпечення виплати одноразової винагороди.

На даний час рай-(міськ) управліннями праці та соціального захисту населення сформовані особові справи по кожній жінці, якій присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" в 2011 році та проведено призначення  одноразової винагороди.

Після надходження коштів в область на зазначені цілі,  виплата винагороди буде проведена без затримок, про що буде повідомлено кожну жінку особисто.

Почесне звання «мати-героїня» є державною нагородою України і присвоєння цього звання провадиться згідно з указом Президента України.

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов