Будівлю відомої полтавської школи боротьби зносити не будуть

В крайньому випадку поки що.

Сьогодні відбулася позачергова сорок шоста сесія міської ради шостого скликання, на яку було винесено більше трьох десятків питань.

Одним з найбільш гострих стало питання «Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Жовтневою, Ляхова та Лідова».

- На цій території знаходиться відома спортивна школа Шемякіна, у якій займається більше п’ятисот дітей. Будівництво у межах даної ділянки стало неприємною новиною для батьків юних спортсменів, воно може призвести до руйнування цієї будівлі - розповідає депутат Олександр Шамота.

Натомість міський голова Олександр Мамай запевнив присутніх у залі, що з дітьми все буде нормально.

- Жодна дитина не залишиться на вулиці. Я беру на себе відповідальність щодо цього. Будівля у аварійному стані, на неї немає жодного документу, однак ніхто її не буде чіпати до тих пір, доки школа не отримає нову домівку, - запевнив мер.

139 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов