На Полтавщині не вистачає екскурсоводів

У 2012 році Полтавщина потребуватиме близько 200 екскурсоводів

Як повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, на сьогодні створений реєстр екскурсоводів, у якому налічується 165 чоловік. Однак реально працює з них лише близько сотні. Щоб підготувати достатньо фахівців до Євро-2012, відділ із питань туризму й курортів ОДА спільно з Інститутом туризму федерації профспілок України упродовж першого півріччя проводив курси підготовки й перекваліфікації екскурсоводів та підготовки волонтерів.

Після закінчення навчання, щоб мати право, за законодавством України, здійснювати екскурсійну діяльність, необхідно пройти атестацію. У 2010 році її провели для 23 гідів Полтави, упродовж березня-квітня — для 26 з Кременчука, Миргорода. А вчора атестаційна комісія при ОДА, що приймає рішення про видачу посвідчення екскурсовода, вислухала дев’ятьох претендентів на одержання дозволу на право здійснювати туристичний супровід.

— Для того щоб працювати екскурсоводом, необхідно мати досвід роботи, спеціальну освіту, уміти спілкуватися з групою, знати історію краю, об’єкти для показу, — зазначає начальник відділу з питань туризму й курортів ОДА Лариса Оніщук.

Рівень екскурсоводів, які працюють нині, — середній. Як правило, ці люди мають ґрунтовні знання, але лише в одній якійсь сфері.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов