На Полтавщині виявили 33 випадки різних форм туберкульозу

Саме стільки нарахували у БО «СВІТЛО НАДІЇ» за час роботи напрямку раннього виявлення захворювання на туберкульоз. Основна увага на тих, хто знаходиться у групі ризику: ВІЛ-позитивні, наркозалежні, бездомні особи та звільнені із місць позбавлення волі.

Послуги надаються в обласному центрі та містах Кременчук, Кобеляки, Гадяч, Миргород, Пирятин, Лубни, Хорол.

До роботи з раннього виявлення ТБ серед груп ризику, долучаються соціальні працівники підрозділів БО «Світло надії».

«Основна ціль, яку ми перед собою ставимо, – це недопустити мультирезинстентних форм туберкульозу, що погано піддаються лікуванню. І повне одужання клієнта», – зазначає Олександр Соляник, керівник медико-соціальної служби БО «Світло надії».

Як результат: всього направлено на обстеження 499 клієнтів організації, 140 із них – в районах Полтавщини.  В районах обстежено - 140 клієнтів, інші в м.Полтава. Особливістю було те, що всі клієнти що погодились пройти обстеження, отримали мотиваційний продуктовий набір. За час роботи цього напрямку було виявлено 33 випадки різних форм туберкульозу. Всі хворі наразі отримують необхідне лікування, 15% із них вже одужали.

За матеріалами БО "Світло надії"

110 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов