Вигнані викладачі ПНТУ провели мітинг біля будівлі університету (ФОТО)

Студенти та колишні викладачі вимагають звільнення ректора та його помічників.

Як ми раніше повідомляли, сьогодні студенти та викладачі архітектурного факультету технічного університету зустрілися з заступником міського прокурора.

Згодом громада рушила маршем до вишу, намагаючись провести мітинг біля свого університету.

Слід відзначити, що один з охоронців будівлі, побачивши близько сотні мітингувальників, швидко закрив на замок центральні ворота, однак після наказу одного зі своїх керівників змінив рішення.

Тим часом у самій будівлі перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи Богдан Коробко запевняв журналістів у тому, що викладачі втратили свою роботу законно.

"На архітектурному факультеті були певні порушення у роботі, які були зафіксовані. Це рішення вченої ради, а не моє особисте. Вони працювали не обраними на конкурсній основі, чого вимагає закон. Зараз у газеті «Освіта» оголошений конкурс на заміщення вакантних посад", - пояснив проректор.

Більше фотографій з події Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

Далі буде.

386 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов