Вигнані викладачі ПНТУ провели мітинг біля будівлі університету (ФОТО)

Студенти та колишні викладачі вимагають звільнення ректора та його помічників.

Як ми раніше повідомляли, сьогодні студенти та викладачі архітектурного факультету технічного університету зустрілися з заступником міського прокурора.

Згодом громада рушила маршем до вишу, намагаючись провести мітинг біля свого університету.

Слід відзначити, що один з охоронців будівлі, побачивши близько сотні мітингувальників, швидко закрив на замок центральні ворота, однак після наказу одного зі своїх керівників змінив рішення.

Тим часом у самій будівлі перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи Богдан Коробко запевняв журналістів у тому, що викладачі втратили свою роботу законно.

"На архітектурному факультеті були певні порушення у роботі, які були зафіксовані. Це рішення вченої ради, а не моє особисте. Вони працювали не обраними на конкурсній основі, чого вимагає закон. Зараз у газеті «Освіта» оголошений конкурс на заміщення вакантних посад", - пояснив проректор.

Більше фотографій з події Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.

Далі буде.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать