Полтавські архітектори-вигнанці зустрілися з представником прокуратури (ФОТО)

Викладачі технічного університету сьогодні побували у міській прокуратурі.

Як ми вже раніше повідомляли, нещодавно виш звільнив 12 викладачів архітектурного факультету.

Сьогодні студенти та колишні викладачі зібралися біля пам’ятника Слави, а згодом маршем пройшлися до міської прокуратури, де у актовій залі зустрілися з першим заступником Русланом Кривоносом.

"Архітектурний факультет був одним із перших у історії нашого університету, а не економічний, який зараз активно рекламується.

Багато наших випускників працюють і у Києві, і у інших країнах. На наших людей великий попит. Зараз багатьом студентам урізали стипендії, за які вони жили та працювали. Люди активно висловлювали свою думку, через що і постраждали", - розповідає асистент кафедри образотворчого мистецтва Нато Мікеладзе

Зустріч між заступником прокурора, активістами, студентами та викладачами тривала близько півгодини.

"Всі питання щодо поновлення на роботі мають розглядатися лише у судовому порядку. Прокуратура може представляти інтереси громадян у разі, якщо є спеціальні документи, що підтверджують, що вони не можуть самостійно цього зробити", - пояснив Руслан Кривонос.

За словами одного з представників звільнених викладачів, вони вже зараз активно збирають відповідні документи для суду.

Згодом громада рушила до технічного університету, де провела мітинг.

Більше фотографій з події Ви можете переглянути у галереї сайту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов