Полтавські поети провели останній захід в 2014 році

22 грудня поети з мистецького об’єднання «MagnumOpus» провели свій останній захід у цьому році — квартирник «Вінші 2.0».

Подібний захід «Magnum Opus» проводить вже вдруге. Два роки тому у грудні 2012 року були перші «Вінші». Цього зробили деякі видозміни у його концепції і запросили нових поетів.

ВІНШІ — це особливі читання. Тут нема місця жодному творчому егоїзму: поети можуть читати тільки чужі вірші, у крайньому разі роблячи це у своїй специфічній манері. Назву квартирника придумали «маґнумці»  ще два роки тому, коли проводили перший подібний вечір. Це поєднання слів «вірш» та «інші», до того ж назва відсилає до традиційних різдвяних віншувань, адже квартирник проводиться взимку.

Ці читання, найвірогідніше, побили рекорд кількості поетів, які виступали — аж десять осіб. Особливий привід для свята був у Анни Єгорової — цього дня вона мала іменини і день народження. Але й інші маґнумці звучали по-новому. Серед них і Сашко Ткаченко — колись кременчуцький та харківський поет, який нарешті приєднався до полтавського товариства.

У кімнаті, де проходили читання, не було де стати, стільки людей прийшло на квартирник. «Маґнумці» навіть додруковували квитки, щоб усі охочі могли потрапити на вечір. Отож, поетам довелося заходити до слухачів, коли надходила їхня черга читати. Особливо запам’яталися інтерпретації у виконанні Макаренка, Дениса Стерна, Андрія Коновалова та Романа Коржика, раптово іншими прозвучали вірші у виконанні Анни Єгорової — автори не завжди їх впізнавали. Несподіванкою стало прочитання Сашка Ткаченка — він чи не єдиний, хто читав поезію по пам’яті, при цьому вкрай майстерно і артистично.

Захід минув у приємній і домашній атмосфері, як і мусять проходити квартирники. Судячи з відгуків слухачів, задум вдався і після вечору залишилися тільки приємні спогади.

Це був останній захід від «Magnum Opus» у цьому році. Команда організаторів планує багато цікавого для Полтави вже у січні 2015 року. І зима не стане на перешкоді.

Катя Кролевська

Сашко Ткаченко
Анна Єгорова
Денис Стерн
Містер Коржик
Глядачі

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов