Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали

У суботу 20 грудня полтавський осередок Пласту – Національної Скаутської Організації України провів зустріч пластунів (скаутів) присвячену дню Святого Миколая. На заході, що проводився у Полтавському краєзнавчому музеї, була присутня молодь з Полтави, Ковалівки і Тахтаулово.

Загалом присутніх було більше 30 чоловік, також на святі були присутні і батьки пластунів-новаків (найменших пластунів), яким було урочисто пов’язано жовті скаутські хустки для наймолодших.

Відкріття святкової зустрічі розпочалося з веселої гри на знайомство між всіми присутніми. Потім також були ігри, співи та інші розваги, що затягнули у свій вир не лише дітей, а й дорослих.

Урочистим став момент пов’язування хусток новоспеченим пластунам, які тільки-но склали пластову обіцянку. Новакам з Ковалівки було пов’язано жовті, а  юнакам з Тахтаулово – малинові хустки.

Урочисте закриття заходу завершилося роздачею мандарин і солодощів «від Святого Миколая» всім, хто був на заході.

Останніми сюрпризами дня стали: для новаків – природознавча екскурсія по музею, а для юнаків – екскурсія по скарбничці, де зберігається стародавня зброя і скарби, знайдені в Полтавській області.

Діти-пластуни та їхні батьки висловлюють особливу вдячність народному депутату України Юрію Бублику (ВО «Свобода») за солодощі і мандарини, ковалівському сільському голові Олександру Бублику – за наданий транспорт, а також керівництву Полтавського краєзнавчого музею – за надане приміщення для проведення заходу та екскурсії. На переконання організаторів заходу всі згадані благодійники допомогли дітям стати ще трохи кращими, що і є однією з цілей Пласту.

Прес-служба Полтавської округи Пласту – Національної Скаутської Організації України.

Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали (фото) - фото 1
Як полтавські пластуни день Святого Миколая відзначали (фото) - фото 2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов