У Полтаві відбудеться благодійний аукціон

26 серпня о 17 годині у приміщенні обласної дитячої лікарні відбудеться благодійний аукціон. Як пояснили у закладі, мета заходу — зібрати кошти на сучасне офтальмологічне обладнання для відділення інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених. У цьому відділенні за два роки допомогли народитися й вижити більше двомстам немовлятам з критично малою вагою.

Недоношені дітки народжуються дуже слабкими з деякими недостатньо зрілими органами. Найчастіше ураженими бувають очі, а тому, аби зупинити розвиток небезпечної хвороби — ретинопатії, що позбавляє зору й перетворює дитину на інваліда, — необхідне лікування за допомогою монокулярного офтальмоскопа.

— Найближче місто, де хворобу можна діагностувати, — Харків чи Київ, — розповіла завідувач відділення Юлія Гончарова, — та не завжди дитину можна транспортувати у перші години. Щоб дитина не втратила зір, дуже важливі перші дні лікування. У нас, на жаль, наразі старе обладнання.

Бінокулярний офтальмоскоп коштує 40 тисяч гривень. Окрім ретинопатії за його допомогою можна визначити й інші вади. Тож батьки нинішніх малюків й усі полтавці, котрі вже відчули проблеми недоношених діток, вирішили звернутися до усіх небайдужих й влаштувати благодійний аукціон. Захід, сподіваються організатори, дозволить зібрати необхідну суму і на офтальмоскоп, й на інше обладнання для операційної.

— На аукціоні реалізовуватимуться одяг для дітей, книги, сувеніри, створені руками наших громадян. Приємно, що серед благодійників є й представники духовенства, — наголосила головний лікар дитячої лікарні Наталія Кінаш.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов