Представникам райдержадміністрацій показували, як боротися з корупцією

17 та 18 грудня у Полтаві відбувся семінар-практикум для спеціалістів у сфері протидії корупції з райдержадміністрацій Полтавської області.

На семінарі представники районів вчилися організовувати профілактичні заходи, вивчали практику застосування антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади та роботу ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Під керівництвом спеціаліста з протидії корупції Полтавської ОДА Андрія Логвиненка делегати вивчали організацію та ведення профілактичної антикорупційної роботи в органах виконавчої влади. Начальник управління державної служби в Полтавській області Олександр Черчатий розповів учасникам семінару особливості нового закону про державну службу та перспективи організації влади.

Віталій Ботвина, начальник відділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ), та Олексій Ландар, суддя Апеляційного суду Полтавської області, ознайомили делегатів із застосуванням антикорупційного законодавства працівниками у своїх структурах.

Юрист Юрій Ромашко розповів делегатам про аспекти законодавства про доступ до публічної інформації і порівняв інструменти, які у ньому застосовуються. Крім того, делегати отримали нагоду розібратися у тонкощах взаємодії громадськості та влади під час формування політик. Організатори тренінгу — «Інститут аналітики та адвокації» та Полтавська ОДА за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

— Полтавщина отримала неабиякий досвід у практиці соціальної підзвітності — взаємодії влади та громадськості для формування політики, що відповідає потребам громадян, — вважає Юрій Нестуля, виконавчий директор «Інституту аналітики та адвокації». — Сьогодні це не просто корисно — це допоможе будувати державу, яка не буде відгороджуватися від людей.

Катя Кролевська, «Інститут аналітики та адвокації»

На семінарі були представники з усієї області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов