ПриватБанк пропонує полтавцям безкоштовну онлайн-оцінку автомобіля

​ПриватБанк пропонує клієнтам викупити авто, а також отримати безкоштовну онлайн-оцінку власного автомобіля.

На спеціалізованому порталі PlanetAvto, де представлені нові автомобілі та авто з пробігом, можна також й оцінити власну машину.

 “Викуп авто”- це нова послуга, згідно якої банк викуповує автомобілі віком до 20 років, а кошти від продажу старого авто зараховуються як аванс за новий автомобіль або перераховуються на карту клієнта. Як повідомляє прес-служба банку, послуга є безкоштовною, при цьому кошти можуть виплачуватись безпосередньо клієнту або зараховуватись в суму придбання іншого авто.

 “У наших клієнтів є можливість  максимально швидко, безпечно та комфортно продати старе авто та придбати нове, - розповідає Роман  Савченко, керівник напрямку споживчого кредитування Полтавського ГРУ ПриватБанку.– На сайті представлені автопропозиції з автомайданчиків усіх регіонів України. Тож можна легко вибрати доступний за ціною автомобіль, взяти участь в аукціоні конфіскованих авто або подати заявку на автокредит з мобільного телефону. Сьогодні  у Полтаві ви  можете абсолютно  безкоштовно оцінити  свій автомобіль і  при  цьому  заощадити не  менш 200  гривень на  його  технічному  огляді  на СТО. На  сьогоднішній  день  у  місті  працює 2 СТО - наших  партнерів,  де ви  можете пройти огляд  автомобіля”.

 Проста форма заявки на сайті онлайн-автосалону  дозволяє клієнту за декілька кліків розмістити серед пропозицій своє авто. Сьогодні на сайті PlanetAvto доступно більше 1000 позицій найпопулярніших марок легкових автомобілів і комерційної автотехніки.

 З урахуванням  оптимальних цін автомобілів на  площадках ПриватБанку і  відсутності  витрат  на  оформлення  автомобіля покупка  авто  в  розстрочку  є найбільш вигідною пропозицією  на  ринку. Рішення  про  надання  кредиту  приймається  банком на  протязі  двох годин, а  забрати  автомобіль  можно відразу  після внесення авансу і підписання  договору. Для  клієнтів, які уклали  договір купівлі авто  в  розстрочку, діє  спеціальний льготний порядок страхування  авто - з урахуванням корпоративної знижки банку і  безпроцентної розстрочки при  сплаті страхового полісу на  строк до  12 місяців. При  цьому , щомісячні  платежі на  оплату полісу можно вносити разом  з щомісячним  платежом по  авторозстрочці. Додаткова  інформація  по  телефону +3(050)178 05 86.

 Усю інформацію по автомобільному ряду та послугах можна отримати на сайті PlanetAvto.

63 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов