Акциз на алкоголь та сигарети буде на рівні мінімальних у ЄС

Нові ціни зростуть на майже 50%.

Народні депутати Ганна Гопко, Тетяна Острикова, Віктор Кривенко (всі - «Об'єднання «Самопоміч») та Олег Мусій («Блок Петра Порошенко») запропонували Верховній Раді підвищити акцизні ставки на міцні алкогольні напої, кріплені вина, пиво і сигарети. У разі їх прийняття депутатами вони будуть на рівні мінімальних ставок в Європейському Союзі.

Як повідомляє Ганна Гопко на своїй сторінці у мережі facebook, нові ціни будуть суттєво відрізнятися від теперішніх.

- Законопроектом пропонується, щоб розмір акцизу на пиво прямо залежав від вмісту алкоголю, але в середньому новий акциз збільшує ціну 0,5 л пляшки пива тільки на 35 копійок. Ціна пляшки горілки 0,5 л зросте на 8 гривень, або на 20%. Але таке невелике зростання ціни збільшить надходження в бюджет не менше ніж на 2 мільярди гривень, навіть за умови скорочення реалізації алкогольних напоїв, - йдеться у повідомленні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов