У Полтаві депутати ліквідують 12 стихійних ринків

Загалом в обласному центрі налічується 29 офіційних торгівельних майданчиків, 13 з яких — продуктові

Заступник начальника управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації В’ячеслав Россоха розповів «Полтавщині» про підсумки нещодавньої наради, яка стосувалася вирішення проблеми стихійних ринків. Захід відбувся під керівництвом заступника губернатора Олени Адамович.

Якщо у 80-х роках минулого століття в Полтаві було 3 офіційні ринки, то сьогодні — 29. Попит формує пропозицію, але не завжди остання відрізняється якістю. Численні рейди стихійними продуктовими ринками бажаного довготривалого результату не дають і ситуація із такою незаконною торгівлею не змінюється.

— Це соціальне явище, воно зникне само по собі за умови покращення життя пересічних громадян. А поки що учасники наради дійшли висновку: простіше стихійні ринки організувати, ніж заборонити людям торгувати, де доведеться, — зазначив В’ячеслав Россоха.

За словами заступника начальника управління розвитку підприємницької діяльності, начальника відділу споживчого ринку Полтавського міськвиконкому Олександра Болвановича, влада обласного центру скористалася досвідом Вінниці. Вже найближчими днями підготують проект рішення сесії, згідно з яким буде визначений перелік місць незаконної торгівлі. На підставі цього документу санкції до порушників будуть значно жорсткіші, ніж зараз, а до рейдових бригад залучать більшу кількість фахівців і правоохоронців. Першим у «чорному списку» депутатів буде славнозвісний ринок на площі Слави, що біля Південного вокзалу.

За словами заступника міського голови Полтави Ольги Борисенко, в основі стихійної торгівлі — не дороговартісні торгівельні місця. Так, на комунальному ринку в районі Південного вокзалу вона становить лише 1,40 грн. на день. Спрацьовує наш менталітет: селяни просто не бажають займатися легальною торгівлею.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов